27 серпня 2018 року на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання методичної майстерні учителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Болехівщини.
Тема засідання: «Іншомовна освіта в контексті становлення Нової української школи. Упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти та вивчення іноземних мов»
На зустрічі обговорювались питання:
• розвитку професійної майстерності вчителя іноземних мов в умовах сучасного освітнього простору; мотивації та усвідомлення ним етичних засад і власної моральної мети, підвищення фахової майстерності та утвердження свободи професійної діяльності;
• роботи творчих груп, методичних об’єднань учителів іноземних мов щодо реалізації змісту навчальних програм, забезпечення компетентнісного підходу у викладанні предмету;
• методичного супроводу роботи з обдарованими дітьми.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
учителям іноземних мов закладів загальної середньої освіти
Заслухавши виступи, повідомлення учасників секції, ухвалено наступні рекомендації:
1.1. Спрямувати педагогічну діяльність на реалізацію завдань, що стосуються іншомовної освіти в контексті становлення Нової української школи та упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.
1.2. Керуватись діючою нормативно-правовою базою, інструктивними та рекомендаційними документами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у процесі організації вивчення іноземних мов у 2018-2019 навчальному році.
1.3. Опрацювати та взяти до відома Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів (Іноземна мова) у початковій, основній і старшій школі та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році.
1.4. Спрямувати зусилля щодо до виховання учнівської та студентської молоді на готовність до спілкування та співпраці з людьми в іншомовному середовищі, підготовленості до викликів 21 століття, популяризацію вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадській дипломатії в рамках партнерських обмінів, євроклубів, мовних літніх таборів з залученням волонтерів GoGlobal .
1.5. Оновити й поповнити шкільні кабінети іноземних мов сучасними аудіо-візуальними засобами, навчально-методичними комплексами, додатковою літературою, наочністю.
1.6. Продовжити системну підготовку учнівської молоді до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в частині «Аудіювання».
|