Ві дповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників та педагогічної спільноти учителів фізичної культури та предмету "Захист України" 11 листопада 2021 року відбувся онлайн-семінар з вищеназваної спільноти у форматі відеоконференції на платформі Google Meet. На засіданні були висвітлені наступні питання: тактична підготовка і дії солдата у складі бойових груп, практичний показ навчального бою у складі бойової групи; формування здорового способу життя у здобувачів освіти засобами фізичної культури та наочний приклад проведення танцювального виступу з чирлідингу. Модератори онлайн-семінару: директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Леся Семчук, керівник професійної педагогічної спільноти учителів фізичної культури та предмету "Захист України" Василь Бунчак , вчитель фізичної культури Козаківського ліцею імені Катерини Мандрик-Куйбіди Марія Іванів та вчитель фізичної культури і предмету "Захист України" Юрій Іванів.
![](https://picua.org/images/2021/11/19/fc966ceabb80258235ee2d14d5872603.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/11/19/173ef2ca408786e9b26e4bc9f6d3439a.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/11/19/61de31e8d5c4b05164aa4d132d9af22b.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/11/19/6a2f32816e4fc8c9acdf160d9923caf0.jpg)
|