27.05.2024 на базі Гузіївського ліцею Болехівської міської ради Івано-Франківської області уросто вікрито Клас безпеки.
У новоствореному безпековому просторі ліцеїсти здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності. Клас наповнений яскравою поліграфічною продукцією з мінної та пожежної безпеки. Під час занять у класі, діти різних вікових груп зможуть на практиці навчатися правил пожежної безпеки, навчаться наданню домедичної допомоги, вивчать правила безпеки дорожнього руху, а також при
...
Читати далі »