Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі»
25 січня у виставковій залі Національної Спілки художників України м.Івано-Франківська відбулося відкриття виставки-конкурсу «За світлом Різдвяної зорі».
Виставка присвячена відродженню і популяризації традицій, обрядів та звичаїв святкування Різдва в Україні, сприяє естетичному вихованню дітей та залученню їх до образотворчої та декоративної діяльності.
Саме цей конкурс,який цього року уже вп’яте організовує Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв, особливо подобається вихованцям рукодільних гуртків Болехівського БДЮТ. Тематика і особлива атмосфера різдвяних свят надихає дітей та їх наставників на щоразу нові та цікаві ідеї, над втіленням яких вони працюють з особливим ентузіазмом та задоволенням.
Юні майстрині разом з керівниками брали участь у відкриті виставки та нагородженні призерів. Цього року роботи наших гуртківців знову не залишилися поза увагою, старання і креативність учнів були винагородженні, тому можемо похвалитися нашими здобутками:
І місце – Долішна Оля, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІ місце – Шпига Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.;
ІІ місце – Клим Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.;
ІІ місце – Пилипів Романа, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІІ місце – Яцюк Віолетта, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІІ місце – Сабан Анастасія, гурток «Виготовлення іграшок – сувенірів», кер.Міщук Н.С.
Роботи були представлені в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», у різних вікових категоріях.
А ще дітям було дуже цікаво оглянути творчі роботи однолітків з різних куточків області та інших українських міст, виконані в різноманітних техніках, таких як живопис, графіка, аплікація, витинанка, соломоплетіння, кераміка та ін. У них залишилися найкращі враження від заходу і виставки, з’явилося чимало нових ідей і творчих планів. Усі призери отримали корисні подарунки у вигляді матеріалів для творчості.
![0f61bc1f3d479e6994f89a25b73a4a4d.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/0f61bc1f3d479e6994f89a25b73a4a4d.jpg)
![285614c3b57edd2ecf8783c2681986bd.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/285614c3b57edd2ecf8783c2681986bd.jpg)
![5143cdc091483c7bbc39f2fbf64d107e.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/5143cdc091483c7bbc39f2fbf64d107e.jpg)
![48ffad04dadb2e3b54ecf50e9b1397ba.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/48ffad04dadb2e3b54ecf50e9b1397ba.jpg)
![2b033e4bad6c98acc65185a08bcbfe11.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/2b033e4bad6c98acc65185a08bcbfe11.jpg)
![71ea174105b7f75d664473143f23562e.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/71ea174105b7f75d664473143f23562e.jpg)
![dc73c1642859615374d6f6637e98d44d.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/dc73c1642859615374d6f6637e98d44d.jpg)
![e9468f18e69928ceac1d310d9e93e6bf.jpg](https://picua.org/images/2020/01/30/e9468f18e69928ceac1d310d9e93e6bf.jpg)
|