14 січня 2020 року при управлінні освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Козаківської ЗОШ І-ІІІст. ім.Катерини Мандрик – Куйбіди.
На участь у конкурсі подали документи троє учасників: Іванів М.Ю., Марецька Н.Б., Крисько Л.В.
Комісія, вивчивши подані документи, прийняла рішення допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Козаківської ЗОШ І-ІІІст. ім. Катерини Мандрик – Куйбіди Крисько Л.В.? Марецьку Н.Б.
Іваніву М.Ю. відмовлено у допуску до участі у конкурсі, у зв’язку з тим, що ним не було подано всіх документів, які є в переліку документів та які необхідно подати для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Козаківської ЗОШ І-ІІІст. ім.Катерини Мандрик – Куйбіди.
![](https://picua.org/images/2020/01/14/5b9f2cb4d4e2cb5c95b215fb45432fb8.jpg) ![](https://picua.org/images/2020/01/14/941c6af0b344d929483ed7225dd454c9.jpg)
|