Вже традиційно кожного року до Великодня у своїх закладах та установах освіти наводимо лад, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям.
26.04.2024 до акції «Весняна толока 2024» долучилися працівники управління освіти. Під час проведення акції були виконанні такі роботи: • упорядкування газонів, квітників; • побілка дерев; • прибирання прилеглої територій ; • прибирання території Співочого поля.
Толока пройшла весело та бадьоро, весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників. Кожен із присутніх працював завзято, не цураючись роботи, отримуючи задоволення від зробленого благого діла. З кожним новим днем ми наближаємось до Перемоги і вносимо свій вклад в підтримання нашої громади!
Все буде УКРАЇНА!
![1714138333777](https://i.ibb.co/Wk0FJLd/1714138333777.jpg)
![IMG-20240426-152231](https://i.ibb.co/BqKqnsz/IMG-20240426-152231.jpg) |