14 травня 2024 року у межах реалізації спільного всеукраїнського проєкту МОН і ДСНС у Поляницькому ліцеї відбулось відкриття класу безпеки, який облаштували педагоги освітнього закладу за підтримки місцевої влади, надзвичайників та поліцї.
З нагоди урочистого дійства до закладу завітали:
начальник управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради Богдан Мельник;
головний спеціаліст управління освіти Мар'яна Стефанів;
провідний інспектор управління ДСНС України в Івано-Фрвнківській області Марія Чикаловська;
інспектори сектору ювенальної превенції капітан поліції Галина Ваганчук та старший лейтенант поліції Діана Данилишин.
Проєкт "Клас безпеки" спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров'язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.
Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги із залученням працівників ДСНС, Нацполіції, медиків та інших.
На відкритті класу безпеки учні-четвертокласники ліцею брали активну участь у іграх та вікторинах, знаходили безпечний шлях до закладу освіти.
Гості, які завітали на цю подію до освітнього закладу, побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України. Начальник управління освіти Богдан Мельник виступив із словами подяки та вручив подарунки для практичних навичок здобуття знань здобувачами освіти у новоствореному класі безпеки.
![IMG-20240525-101532-754](https://i.ibb.co/R6j1g1c/IMG-20240525-101532-754.jpg) ![IMG-20240525-101532-283](https://i.ibb.co/Yp8TyXP/IMG-20240525-101532-283.jpg)
![IMG-20240525-101619-499](https://i.ibb.co/8zZPtr5/IMG-20240525-101619-499.jpg)
![IMG-20240525-101551-843](https://i.ibb.co/KqxYQL9/IMG-20240525-101551-843.jpg)
![IMG-20240525-101619-830](https://i.ibb.co/sCgK6qK/IMG-20240525-101619-830.jpg)
![IMG-20240525-101640-526](https://i.ibb.co/sJm4v7F/IMG-20240525-101640-526.jpg)
![IMG-20240525-101532-141](https://i.ibb.co/vwDcCqH/IMG-20240525-101532-141.jpg)
![IMG-e9fd0fa3290cdfb4efb3f6f0d5d241c5-V](https://i.ibb.co/VMRsBBb/IMG-e9fd0fa3290cdfb4efb3f6f0d5d241c5-V.jpg)
![IMG-4ea3afb019c27e1824c437529c298715-V](https://i.ibb.co/HpmZQ8X/IMG-4ea3afb019c27e1824c437529c298715-V.jpg) ![IMG-be505083a0674b9d222f723050f17b9e-V](https://i.ibb.co/c6PqhZf/IMG-be505083a0674b9d222f723050f17b9e-V.jpg) |