Ліцеїсти 11-х класів закладів загальної середньої освіти Болехівської міської ради разом з класними керівниками долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники 2024 року для майбутніх поколінь».
Цей крок єдності – це символ нашим хоробрим воїнам на передовій щодо незламності віри у нашій Перемозі! З цією метою ліцеїсти 11 класів висадили кущі гібіскусу, декоративні верби хакуро нішікіта, плодовиті дерева (яблуні, вишні, айви) щоб через роки показати майбутнім поколінням, якою сильною була віра у нашу Державу!
Одинадцятикласники впевнені, що їхні деревця обов'язково приживуться, адже вони посаджені з великою любов'ю. Квітуючи та плодоносячи в майбутньому, ці дерева завжди будуть нагадувати нам про добру справу цьогорічних випускників.
![FB-IMG-1713957520038](https://i.ibb.co/B2NmDSg/FB-IMG-1713957520038.jpg) ![photo-2024-04-19-11-26-05](https://i.ibb.co/dBC0hqS/photo-2024-04-19-11-26-05.jpg)
![IMG-48703a46c31ca782955a514515b0fabd-V](https://i.ibb.co/Fn1wwVk/IMG-48703a46c31ca782955a514515b0fabd-V.jpg) |