Згідно плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників та педагогічних спільнот 25 листопада 2021 року відбувся онлайн - семінар професійної педагогічної спільноти учителів біології на тему:"Удосконалення педагогічної майстерності вчителів біології". Мета семінару: підвищення якості навчального процесу, посилення теоретичної і практичної підготовки педагогічних працівників. В ході засідання були розглянуті наступні питання: вдосконалення медіаграмотності педагога, діяльнісний підхід як парадигма модернізації сучасної шкільної освіти, електронні інструменти сучасного уроку, використання інтерактивних технологій на уроках. Вчителі біології Козаківського ліцею імені Катерини-Мандрик Куйбіди Марецька Н.Б. та Марецька І.Д. поділилися досвідом роботи з даних питань. Директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Семчук Л.І. розповіла про методику самоналізу для оцінки діяльності та можливості саморозвитку педагога.
Модератори зустрічі: директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Леся Семчук та керівник педагогічної спільноти учителів біології Оксана Соболь, вчитель Болехівського ліцею №1 "Академічний".
![](https://picua.org/images/2021/12/23/47048452c0fd2402b12eae90a591a346.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/12/23/9815835a3bd7f321d9bf2692fe54e03e.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/12/23/bee9d062719eb452b69159b5ead9a904.jpg) |