Мистецька феєрія на обласному конкурсі учнівської творчості
6 травня 2016 року творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради взяли участь в обласному конкурсі учнівської творчості, присвяченому 25-ій річниці Незалежності України. Захід проходив в будинку культури м. Болехова. Розпочався він з виступу хору старших школярів Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівником якого є Едіта Блажків. У їх виконанні прозвучали пісні «Повертайся, солдате» та «Жито, мамцю». Продовжила виступ бандуристка з Міжрічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Софія Герило, у виконанні якої прозвучала музична композиція «Не цурайся пісні», керівник Роман Стецюк. Старша вокальна група Поляницької ЗОШ І-ІІІ ступенів заспівала пісню «Бабусина вишиванка», яка нагадала нам про дитинство, керівник Зеновій Дуб. Про значущість рідної мови нам виклала учениця Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іринка Бублич у пісні «Мова єднання», керівник Тетяна Бублич. Старша вокальна група Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виконала пісні «Мій рідний край» та «Стоїть явір над водою», керівник Едіта Блажків.
Не по дитячому передали переживання за долю України в художньому читанні «Чигрине, Чигрине» учні 10 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Дуб Петро, Кабаль Михайло, Юзьків Андрій, керівник Надія Романюк. Захопив присутніх виступ вокально-інструментальної групи хлопчиків, у виконанні яких прозвучала пісня «Гей, Січ іде», керівник Степан Павлюк.
Забезпечила довершеність емоційного сприйняття номера про красу рідної землі учениця 10 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступнів №2 Андріана Король та танцювальна група з піснею «Карпати», керівник Олег Кос та Віта Чучвич. Сучасні події, які переживає Україна в сьогоденні, відтворила нам знову Андріана Король у пісні «А я живий, матусенько, живий», керівник Олег Кос.
З патріотичною тематикою виступив хор Козаківської ЗОШ ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Катерини Мандрик-Куйбіди, у виконанні яких прозвучала повстанська пісня «Там попід лісом, темним бором», керівник Василь Мандрик. Старша вокальна група Козаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Катерини Мандрик-Куйбіди заспівала пісню «Україно-дівчино», керівник Василь Мандрик.
А на завершення учениця 9-го класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Соломія Лісецька згуртувала всіх учасників творчого звіту піснею «Україна – це ми», керівник Наталія Терещенко. Упродовж всієї концертної програми обличчя юних болехівчан вигравали барвами почуття любові до рідної землі та хвилювання за її майбутнє. Всі номери переплелися у віршовий віночок завдяки творчості заступника з виховної роботи Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надії Романюк. За підсумками виступів журі дало схвальну оцінку концерту. Відповідно до листа Івано-Франківського державного центру естетичного виховання від 18.05.2016 р. №30 до участі в гала концерті, який відбудеться 29 травня о 12.00 год на площі Ринок м. Івано-Франківська, запрошуються:
- Андріана Король, учениця Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з піснею «Карпати» та Соломія Лісецька, учениця Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, пісня «Україна-це ми».
Фото:
![](https://docs.google.com/drawings/d/1xVt1GeBdWwNraZERIkJ9kOI60b78V-VIpDINB0n1rFM/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/10r99vLpNH4qWevDuPlAgTevuK21eDaOFvtTurkUBNHM/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1_aXDztM_iddmEIYqRP9Y0SV2P8NQi-u0WIh8Q-7G1q4/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1zittUmUprrZZE61Hr4zlcdZ4e5DNGlYCNbEyhB4Si24/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1fTEZFo6FcQQRSNNxUduXjarCyla2AwZg5OyQRTlwhtM/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1pf-WnOaQB01BASj_hnUhhmsFQnexzELL2XE1ArE--kk/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1l89sb7IfEGoZvj9F9c9hEsjg1oIdx2Zf34cbCdsE7bc/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1WefC1NtT4d46pTlJCU7Yzy2jtRYr20FVXPH6roGzCJs/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1P-m8gAcgMkP27a6sGXDgNpFS0yOlssTLIHwgUKOnOkE/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1SZRWFXv_k-sfQrkD2RNjUrctk5KpejdpXw071-A41vM/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1gP_woE7_bbXNzjmD1m_EvGoWTwUXAk9JS6geed6rd_U/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1J1NA67ol92beDV15nrW7DeyUR-SBJCxSxHzlEdcPXcA/pub?w=1440&h=1080)
![](https://docs.google.com/drawings/d/1w2ztsVdFO8sKlKelKeSnFWHv7R0bMii-b5qQx4HsFjU/pub?w=1440&h=1080)
|