Головна » Архів матеріалів
ІІІ міські змагання з волейболу (дівчата)
Популярність волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл з кожним роком росте. І якщо на самих початках ініціатива була в основному за хлопцями то за останні 3-4 роки помітний інтерес виявляють дівчата.
І хоча умови в різних закладах досить різні (три школи не мають спортивних залів), але є велике баж
...
Читати далі »
Переглядів:
593
|
Додав:
Nimyj
|
Дата:
07.12.2016
|
|
Вітаємо
переможців ІІ етапу
ХVІІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені П.Яцика
11 клас
...
Читати далі »
|
ВІТАЄМО
переможців ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови
І МІСЦЕ
...
Читати далі »
|
У Косові з 26 по 28 листопада проходила конференція учнівської та студентської молоді на тему «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть». Болехівщину представляли Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2: вчитель Павлишин Тетяна Орестівна та учениця 9 класу Дмитрів Вікторія та Козаківська ЗОШ І-ІІІ ст: вчитель Черненко Уляна Михайлівна та учень 7 класу Васютин Денис.
Учні і вчителі відвідали художньо-етнографічний музей народного мистецтва М.Струтинського , Косівський музей народного мистец
...
Читати далі »
|

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
ІІІ місце
Наконечний Віталій Олександрович, учень 11 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Кудибин Богдан Степанович
Чулупин Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Чижик
...
Читати далі »
Переглядів:
624
|
Додав:
КорпанОА
|
Дата:
06.12.2016
|
|
Переглядів:
544
|
Додав:
БойківЛС
|
Дата:
29.11.2016
|
|
17 листопада 2016 року міським методичним центром в приміщенні Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено міські інтелектуальні ігри кмітливих, організованих, розумних, толерантних «КОРТ». Головною метою є популяризація роботи з обдарованою молоддю, надання учасникам можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля. Ведуча інтелектуальних ігор, Филик Наталія Володимирівна, ознайомила учасників з правилами та ум
...
Читати далі »
Переглядів:
448
|
Додав:
СемчукЛІ
|
Дата:
29.11.2016
|
|
Учень 11 класу Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Пришлюк Денис взяв участь у світових змаганнях з армреслінгу. Змагання проходили в Болгарії м.Благоєвград. Вони були важкі, та попри все Денис мужньо та гордо відстояв честь села, честь України. Ми вітаємо його за зайняте 5 місце!
Переглядів:
416
|
Додав:
Pavlo
|
Дата:
29.11.2016
|
|
Переглядів:
546
|
Додав:
Pavlo
|
Дата:
29.11.2016
|
| |