
На виконання розпорядження міського голови «Про підготовку та відзначення на території Болехівської міської ради у 2017 році Дня Героїв Небесної Сотні» та подвигу учасників революції Гідності, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, які віддали своє життя під час Революції гідності:
в загальноосвітніх навчальних закладах управління освіти з 20.02.2017 року по 24.02.2017 року проводитимуться тематичні уроки, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, демократичних цінностей. В шкільних бібліотеках будуть організовані книжково-ілюстративні і тематичні виставки, присвячені подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
20 лютого 2017 року о 13.30 на Центральній площі міста Болехова біля пам’ятника І.Франка відбудеться віче «Вічна слава безсмертю Хоробрих» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.
|