Середа, 17.07.2024, 22:56

Управління освіти
виконавчого комітету
Болехівської міської ради

Головна | Реєстрація | Вхід
                            Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виготовлення дублікатів

 

Перелік
документів, необхідних для замовлення ДУБЛІКАТА документа про освіту, які надаються особою до навчального закладу

1. Заява, де зазначаються  причина  втрати  або пошкодження Картки Документа, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, Картку якого втрачено або пошкоджено,  назва навчального закладу та  дата  його закінчення,  інші  відомості,  якщо  власник  Картки Документа або Замовник уважають їх суттєвими для видачі дубліката.

2. Оголошення у  друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника Документа, у якому мають бути зазначені назва Документа, його номер та дата видачі,  на чиє ім'я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним.

3. Довідку з територіального органу Національної поліції про звернення про розшук втраченого документа про освіту (в разі втрати документа).

3.Підтвердження про оплату послуг з виготовлення дубліката Картки Документа (квитанцію).

 

При собі заявнику необхідно мати документ, що засвідчує його особу (паспорт). При замовленні дубліката громадянин дає згоду на обробку його персональних даних (у випадку, якщо  не давав навчальному закладу таку згоду раніше).

 

 

Перелік

документів, необхідних для замовлення ДУБЛІКАТА документа про освіту, які надаються до управління освіти

(відділу освіти)

 1. Підтвердження замовлення навчального закладу на  виготовлення дубліката атестата чи свідоцтва за встановленими формами (3 екз.).

2. Копія  (ксерокопія) оригіналу Картки Документа. У разі неможливості надати копію  (ксерокопію)  Картки  Документа  - лист-клопотання з поясненням причин, чому не може бути надана копія, завірену виписку з книги обліку і видачі атестатів та обліку додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, срібних і золотих медалей та ксерокопією титульної сторінки книги та сторінки, на якій зроблено відповідний запис, який засвідчує факт отримання особою Картки Документата (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

3. Довідка про історичну назву навчального закладу на момент вручення оригіналу документа про освіту (для документів про освіту, виданих до 2005 року) (1 екз.).

4. Розпорядчі документи про встановлення правонаступництва: розпорядження, накази, рішення  (у разі ліквідації, реорганізації закладу) (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

5.  Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника 1 сторінка (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу). За необхідності з перекладом, завіреним нотаріально.

6.  Копія (ксерокопія) свідоцтва про укладення шлюбу (інші документи) в разі зміни прізвища (імені, по батькові) (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

7.  Копія квитанції про оплату за виготовлення документа про освіту (1 екз.).

8.  Копія наказу про видачу дубліката (1 екз).

 

Перелік

документів, необхідних для виготовлення ДУБЛІКАТА додатку до документа про освіту, які надаються до управління освіти (відділу освіти)

1.    Лист-клопотання про видачу бланка додатка до атестата про повну загальну середню освіту або свідоцтва про базову загальну середню освіту.

2.   Якщо додаток до документа про освіту зіпсутий, то оригінал додатку.

 

Перелік

документів, які надаються до управління освіти (відділу освіти) після вручення ДУБЛІКАТА документа
про освіту

Відповідно до п. 5.9. Порядку замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 10.12.2003 № 811 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 13.08.2007 №737), відомості про видачу дубліката Картки заносяться до книги обліку виданих Карток Документів навчального закладу із зазначенням серії і номера документа та слова "Дублікат". У книзі обліку видачі Карток Документів у відповідній графі про видачу первинного документа робиться відмітка про видані дублікати.

1. Копія (ксерокопія) оригіналу дубліката Картки Документа (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

2.  Копія  (ксерокопія)  оригіналу  дубліката  додатку  до  документа про освіту (1 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

3. Копія наказу про вручення дублікатів та (або) акт про вручення дублікатів (2 екз.)

Вхід на сайт
Кошик
Пошук
  
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
 • Болехівський ліцей № 1 "Академічний"                                                             
 • Болехівський ліцей № 2 "Науковий"

 • Тисівський ліцей

 • Поляницький ліцей

 • Козаківський ліцей ім. Катерини Мандрик - Куйбіди

 • Гузіївський ліцей

 • Міжрічанський ліцей

 • Дошкільний заклад "Зірочка"

 • Дошкільний заклад "Веселка"

 • Дошкільний заклад "Пролісок" с.Тисів

 • Дошкільний заклад "Дзвіночок" с.Міжріччя

 • Болехівський МНВК

 • Болехівський БДЮТ

 • Болехівська ДЮСШ
 • Copyright MyCorp © 2024
  uCoz