На виконання розпорядження міського голови від 05.03.2018 р. № 47/р "Про проведення міського конкурсу писанкарства "Воскресни, писанко" на території Болехівської міської ради та з метою популяризації серед вихованців писанкарства як традиційного виду народної творчості та підтримки обдарованих дітей Болехівщини, відродження і збереження народних і родинних традицій, культурної спадщини заклади загальної середньої та позашкільної освіти взяли участь у даному конкурсі.
4 квітня завершився прийом робіт на участь у міському конкурсі писанкарства “Воскресни, писанко!”. Члени комісії підбивають підсумки конкурсу та визначають переможців. Про результати конкурсу повідомимо пізніше.
![](http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/bolehivskiy/ua/76593/image018.jpg)
![](http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/bolehivskiy/ua/76593/image024.jpg)
![](http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/bolehivskiy/ua/76593/image030.jpg) |