Четвер, 07.12.2023, 02:48

Управління освіти
виконавчого комітету
Болехівської міської ради

Головна | Реєстрація | Вхід
                            Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Працюючи з інтернет-ресурсом під час підготовки до уроків педагоги мають можливість  використовувати матеріали спеціалізованих сайтів для вчителів англійської мови.
LearnEnglish | British Council http://www.britishcouncil.org.ua/english/learn-online/websites

Інтерактивні вправи англійською мовою
Ви можете вивчати англійську онлайн на спеціально розробленому веб-сайті Британської Ради. Сайт містить сотні сторінок аудіо, тексту, відео і більш ніж 2000 інтерактивних вправ. Ви можете зареєструватися на сайті і додавати власні матеріали, спілкуватися з іншими користувачами й завантажувати безкоштовні ресурси.

Ігри англійською мовою
У цьому розділі Ви зможете знайти різноманітні ігри, що допоможуть вдосконалити англійську та просто весело провести час. На сайті також опубліковано безліч веселих та корисних жартів.
Веб-сайт LearnEnglish: Розваги та ігри

Аудіо- та відеоматеріали англійською
Британська Рада пропонує численні аудіо- та відеоматеріали для покращення мовної практики. Серед них є подкасти з оповіданнями, аудіосеріали, створена спільно з ВВС добірка телепрограм для вивчення англійської, а також навчальне відео з поясненнями, як правильно використовувати мову в тих чи інших ситуаціях.
Веб-сайт LearnEnglish: Слухай і дивись

Мобільні програми для вивчення англійської мови
Британська Рада розробила цілий ряд мобільних програм для вивчення англійської мови за допомогою різних пристроїв, таких як iPhone, iPad, Nokia, Samsung, Ovi та Android. Ці програми містять подкасти, серіали, вікторини, ігри та вправи, що допоможуть покращити граматику, словниковий запас та вимову.
Веб-сайт LearnEnglish: Додатки

 

Вивчення англійської для дітей
LearnEnglish Kids - це цікавий освітній веб-сайт з вивчення англійської мови для дітей від 5 до 12 років. Сайт пропонує онлайн-ігри для розвитку словникового запасу та граматики, різноманітні оповідання, відео та інші вправи для покращення рівня володіння мовою. LearnEnglish Kids також стане в нагоді викладачам і батькам оскільки містить сотні безкоштовних ресурсів, які можна роздрукувати, а також на веб-сайті є окремий розділ для батьків, що допоможе вивчати англійську з дітьми у позашкільний час.
Веб-сайт LearnEnglish Kids

Вивчення англійської для підлітків
 Веб-сайт LearnEnglish Teens створений спеціально для підлітків від 13 до 17 років. На сайті можна знайти вправи для практики мови, поради до здачі екзаменів, допоміжні вправи для покращення граматики та словникового запасу, а також веселе відео, ігри та вікторини.
Веб-сайт LearnEnglish Teens

 

 

Бізнес-англійська
Ви хочете покращити Вашу ділову лексику? Вас цікавить Ваш рівень володіння бізнес-англійською? Тоді у нас є потрібні ресурси, що допоможуть покращити бізнес-англійську.
Веб-сайт LearnEnglish: Бізнес та робота

Вивчайте англійську через футбольну тематику
Якщо Вас цікавить футбол, сайт Premier Skills English допоможе Вам покращити англійську з цікавими матеріалами про футбольні клуби та гравців прем'єр-ліги. Також Ви дізнаєтеся про матчі та правила прем'єр-ліги, зможете зіграти в ігри та відповідати на питання вікторин.
Веб-сайт   Premier Skills      English

Teach-Nology
http://www. teachnology. com/teachers/lesson_plans/holidays/
Це дуже корисний сайт, який містить багато цікавих ідей і конкретних планів уроків, які допомагають вчителю навчити учнів іноземній культурі і традицій.
http://www. eslcafe. com;
Цей сайт дозволяє вступати в дискусії з різноманітних запитань, що вас цікавлять.
http://www. rong-chang. com;
Цей сайт – колекція сторінок для тих, хто вивчає мову, і для вчителів. Тут представлені наступні категорії: слухання, читання, граматика, письмо, газети, журнали.
School Projects
http://www. epals. com;
Веб-сайт, який об’єднує вивчаючих мову у 191 країні для багатомовних поектів і міжкультурного навчання.
http://www. globals-choolnet. org/gsh/pr.
Сайт, який орієнтований на проекти для дітей від 5 до 19 років.
Teen-oriented Internet Web Sites

 

http://www. teenadviceonline. org;
Сайт, на якому представлена величезна кількість інформації, призначеної для підлітків, яку можна використовувати в класі. 
SparkleBox.com

Містить понад 1000 безкоштовних матеріалів для вчителів початкової школи. В його основу покладено 6 розділів : Literacy, Numeracy,Topics, Signs and Labels, Class Management, Other Resources; кожен з яких, в свою чергу, містить підрозділи, що детально розкривають дану тематику. На цьому сайті можна знайти наочні матеріали, що можуть бути використані як у процесі навчання, так і для оформлення кабінету.
Рррst.com 
         Готові безкоштовні презентації на різноманітну тематику, лексичні  та граматичні вправи, лінгвокраїнознавчий матеріал для учнів усіх вікових категорій можна знайти на сайті ppps.com. Завантаження будь-якої презентації значно економить час вчителя та урізноманітнює урок, робить процес навчання цікавим та сучасним, а візуалізація навчального матеріалу, яка здійснюється під час презентації значно покращує засвоєння теми учнями та сприяє успішній реалізації мети уроку.
ESLFLOW.COM 
         Безліч матеріалів для проведення дискусій, комунікативних вправ, рольових ігор, розумових розминок можна знайти на цьому сайті та використати на уроці  чи при роботі з обдарованими учнями. Сайт подає матеріали по рівнях :Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate.

MES-ENGLISH.COM 
Сайт пропонує матеріали для вчителів молодших класів та середньої ланки. Перевагою сайту є наявність відео-інформації, наявність великої підбірки тематичних роздруківок (FLASHCARDS), лексичних кросвордів, а також різноманітних групових та індивідуальних ігор. Сайт  пропонує готові безкоштовні презентації тематичної лексики в форматі POWERPOINT. 
APPLES4THETEACHER.COM 

Універсальний сайт, що містить величезну електронну бібліотеку із завданнями для розвитку навичок читання. Всі вправи, тексти та вірші розміщені відповідно до окремої тематики. Матеріали даного сайту можуть бути використані при плануванні уроків як у молодшій школі (вправи на звуки та фонеми), так і у середній  (тексти, вірші,рекомендовані твори для читання)
STICKYBALL.NET 
На цьому сайті вчителі зможуть знайти різноманітні вправи для розвитку навичок читання: від звука до речення; граматичні вправи, що містять правила з доступним поясненням та подальшими завданнями на їх застосування; вправи, спрямовані на розвиток діалогічного мовлення; матеріали для розвитку навичок творчого письма. Окрім цього у наявності є зразки планів уроків та інтерактивні ігри для розвитку всіх мовленнєвих компетенцій.
SUPERTEACHERWORKSHEETS.COM 
Сайт пропонує велику кількість завдань, текстів, прописів, що можуть використовуватися індивідуально кожним учнем. Сайт складається з 4 великих розділів :Reading and Writing Worksheets, Grammar, Phonics, Spelling Lists and Worksheets.
ESLTOWER.COM
На сайті розміщено різноманітні друковані та інтерактивні вправи з граматики, лексики та фонетики. Крім того на даному сайті є безліч цікавих онлайн вправ та ігор, що можна використовувати як під час уроків, так і під час індивідуальних занять.
ESLMONKEYS.COM (English as a Second Language Online Resources)
         Зайшовши на цей сайт, вчитель отримує необмежені можливості. Тут можна знайти безкоштовні матеріали для уроків домашнього читання, граматичні вправи та тексти, чудові плани-конспекти уроків, різноманітну методичну літературу, крилаті вирази відомих людей на різноманітну тематику, лексичні вправи, автентичні статті з Reuters  та  Guardian, які можна знайти , використовуючи тематичний каталог.

Teaching from Home

There are many ways you can start teaching English from home. From setting up a virtual classroom to using social media to connect with your students – see our top tips for engaging with learners online. https://elt.oup.com/feature/global/learnathome/

 1. Online Teaching Part 1: Getting Started
 2. Online Teaching Part 2: Practical Tips for English Language Lessons
 3. Online Teaching Part 3: Tips to Engage and Motivate Students
 4. The Complete Guide to Running a Blended Learning Course
 5. 10 ways home learning apps can boost children’s English learning
 6. Learn English with Virtual Environments
 7. 25 ideas for using WhatsApp with English language students

Online Teaching Resources

Online class activities for all ages and abilities at your fingertips.

 1. Sign up to the Oxford Teacher’s Club for online resources from your ELT course
 2. Find free resources and word lists with Oxford Learner’s Dictionaries
 3. Visit our Graded Reader’s Hub to browse and download extra resources to use with our readers.
 4. Download free map posters, worksheets and answer keys to teach students about the English-speaking world
 5. Discover our new Oxford 3000 word videos and activities:

 

Добіркa готових матеріалів для занять англійською 
для 5-8-х класів
5-й клас
Disaster 
https://www.youtube.com/watch?v=HaEmIakO7f4&list=PLRir4l2W0CA1Xo7dbn7w8LUFclyxvgmJF&index=2&t=0s
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/vocabulary/environment/natural-disasters-matching-exercises/42748
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/environment_and_nature/save_the_earth/Save_the_Earth_536569/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/environment_and_nature/natural_disasters/Natural_DIsasters_967065/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/environment_and_nature/natural_disasters/Natural_Disasters_Vocabulary_E_683063/
https://www.youtube.com/watch?v=EobNZUK6EfQ&list=PLRir4l2W0CA1Xo7dbn7w8LUFclyxvgmJF&index=7
https://www.youtube.com/watch?v=q1mozwcqKBE&list=PLRir4l2W0CA1Xo7dbn7w8LUFclyxvgmJF&index=18
https://www.youtube.com/watch?v=dk8zDjQT0aE

At the restaurant
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/travelling/ordering_food/Ordering_your_meal_in_a_restau_349237/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/travelling/at_the_restaurant/At_the_restaurant_690817/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/travelling/at_the_restaurant/Restaurant_Wordsearch_691767/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/travelling/at_the_restaurant/At_the_Restaurant_how_to_ord_341680/
https://www.youtube.com/watch?v=uikOKrrwsfw 
https://www.youtube.com/watch?v=bgfdqVmVjfk 
https://www.youtube.com/watch?v=GLACfxlmfT4

Wild West
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/material-type/fun-activities-and-games/cowboys/36208 
https://www.eslprintables.com/reading_worksheets/reading_comprehension/cowboys/Western_Clothes_cowboys_and_i_302687/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/general_vocabulary/THE_WILD_WEST_237200/ 
https://www.eslprintables.com/reading_worksheets/reading_comprehension/cowboys/MODERN_COWBOYS_489572/ 
https://www.youtube.com/watch?v=btS1FZAFfwY 
https://www.youtube.com/watch?v=_y9-ymLpO58 
https://www.youtube.com/watch?v=2p8A3MNq8pc

In Istanbul
https://kids.nationalgeographic.com/explore/countries/turkey/ 
http://www.sciencekids.co.nz/sciencefacts/countries/turkey.html 
https://www.funkidslive.com/learn/zooms-scrapbook/istanbul/# 
https://easyscienceforkids.com/all-about-turkey/ 
https://www.youtube.com/watch?v=DPYJQSA-x50 
https://www.youtube.com/watch?v=G93vZLKAVWA 
https://www.funkidslive.com/learn/agent/

What's your occupation?
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/jobs_occupations_professions/Occupations_B_W_KEY_include_538107/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/jobs_occupations_professions/Occupations_182336/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/jobs_occupations_professions/Occupations_230371/ 
https://www.youtube.com/watch?v=G5UHA2sf-IE 
https://www.youtube.com/watch?v=ckKQclquAXU 
https://www.youtube.com/watch?v=DGc7V9VJF8c

Irregular verbs
https://puzzle-english.com/level-test/irregular-verbs-elementary 
https://puzzle-english.com/level-test/irregular-verbs-beginner 
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Past_simple/Past_Simple_Tense_id1688eh
https://www.eslprintables.com/grammar_worksheets/verbs/verb_tenses/past_tense/PAST_SIMPLE_TENSE_123001/ 
https://www.eslprintables.com/grammar_worksheets/verbs/verb_tenses/past_tense/THE_PAST_SIMPLE_TENSE_193269/
https://www.eslprintables.com/grammar_worksheets/verbs/verb_tenses/past_tense/PAST_SIMPLE_TENSE_93633/ 
https://www.eslprintables.com/grammar_worksheets/verbs/verb_tenses/past_tense/Little_Red_Riding_Hood_Simpl_508331/
https://www.youtube.com/watch?v=MA3NFtLc22k 
https://www.youtube.com/watch?v=LmdK2PKoC9w 
https://www.youtube.com/watch?v=rSbyPWuOuk8

6-й клас 
Future Transport
https://puzzle-english.com/level-test/transport 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/the_transports/means_of_transport/MEANS_OF_TRANSPORT_364695/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/the_transports/means_of_transport/Means_of_transport_multiple__522309/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/the_transports/means_of_transport/Means_of_Transport_B_W_KEY__505500/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/the_transports/means_of_transport/PREPOSITIONS_WITH_MEANS_OF_TRA_396042/
https://www.youtube.com/watch?v=dku-Jg-LCpw 
https://www.youtube.com/watch?v=IwPzoNhOHE4 
https://www.youtube.com/watch?v=FaLCQo8NJFA

About Egypt
https://www.ducksters.com/history/ancient_egypt.php 
https://www.natgeokids.com/uk/discover/history/egypt/ten-facts-about-ancient-egypt/ 
https://learnenglishkids.britishcouncil.org/category/topics/ancient-egypt 
https://www.historyforkids.net/ancient-egypt.html 
https://www.youtube.com/watch?v=P7Gp7PUOFtA 
https://www.youtube.com/watch?v=lBYmOuajdC8 
https://www.youtube.com/watch?v=Hra0ge-m7uk 
https://www.youtube.com/watch?v=RjvvrAwgCYg

Olympic Sports
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/sports/sports_wordsearch/SPORTS_AND_ACTIVITIES_WORDSE_220384/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/sports/MY_FAVOURITE_SPORT_WRITING_424653/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/sports/olympic_games/The_Olympics_Picture_Dictionar_76371/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/sports/olympic_games/The_Olympics_Picture_Dictionar_76578/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/sports/olympic_games/Pictogram_Olympic_Sports_81097/ 
https://www.youtube.com/watch?v=WBPlSN_wI0M 
https://www.youtube.com/watch?v=yeG1L1DpQGU 
https://www.youtube.com/watch?v=VutjmxCoD4I 
https://www.youtube.com/watch?v=VdHHus8IgYA

Space
https://www.youtube.com/watch?v=Qd6nLM2QlWw 
https://nineplanets.org/kids/ 
https://www.itsybitsyfun.com/blog/space-coloring-pages-for-kids/ 
https://www.planetsforkids.org 
https://www.youtube.com/watch?v=n4mr7rcAxmM 
https://www.natgeokids.com/nz/discover/science/space/ten-facts-about-space/ 
https://www.youtube.com/watch?v=VkW54j82e9U 
https://puzzle-english.com/level-test/space 
https://www.youtube.com/watch?v=EsnNerkpy40

7-й клас 
That's entertainment
https://puzzle-english.com/level-test/sherlock 
https://puzzle-english.com/level-test/friends 
https://puzzle-english.com/level-test/leo-dicaprio 
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/grammar/nouns/wordsearch-entertainment/59983 
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/material-type/tutorials-about-creating-worksheets/lets-review-module-5-entertainment/115633 
https://www.youtube.com/watch?v=fyCmFYQJ_7k 
https://www.youtube.com/watch?v=KEw52MW3Y2g 
https://www.youtube.com/watch?v=w65e7O1TmM8

My life in music
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/music/music_vocabulary/MUSIC_Vocabulary_Introduction_622623/
https://www.sporcle.com/games/Scarpia/sound-of-musical-intruments 
https://www.youtube.com/watch?v=f5EmqpwYeNc 
https://www.englishwsheets.com/musical-instruments-4.html 
https://www.youtube.com/watch?v=-zwUo0VMfig 
https://www.youtube.com/watch?v=97f_Fpu_kR0 
https://www.youtube.com/watch?v=sz07KnDxqhs

Topic Keep healthy
https://greenforest.com.ua/journal/read/everyday-english-talking-about-health-part-2 
https://www.youtube.com/watch?v=Xndrmue5yNo 
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_language/Vocabulary_related_to_health_problems/Health_problems_jj68665ey
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/health/health_problems/HEALTH_PROBLEMS_EXERCISES_215567/
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/health/health_problems/Health_Problems_Quiz_424523/ 
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/health/health_problems/Health_Problems_166976/ 
https://7esl.com/illnesses-and-diseases-vocabulary/ 
https://www.youtube.com/watch?v=A2WM6QCMpcw 
https://www.youtube.com/watch?v=PWQ-fd1JEVY

8-й клас 
What a story!
https://www.eslprintables.com/vocabulary_worksheets/general_vocabulary/TV_Shows_236556/ 
https://www.eslprintables.com/reading_worksheets/literature/sherlock_holmes/Sherlock_Holmes_case_IX_Activ_371167/
https://study.com/academy/lesson/short-stories-definition-characteristics-examples.html 
https://study.com/academy/lesson/what-is-fiction-definition-types.html

Phrasal verbs
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Phrasal_verbs/Phrasal_verbs_with_GET_kd10332ne
https://www.engvid.com/17-english-phrasal-verbs-for-school/ 
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Phrasal_verbs/Phrasal_verbs_matching_exercise_ki132gu
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Phrasal_verbs/Phrasal_verbs_-_GO_al10412jg 
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Phrasal_verbs/Phrasal_verbs_ag49649go
https://www.youtube.com/watch?v=1UCNvGPsUyw 
https://www.youtube.com/watch?v=k1uduN-i8R0

London
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/vocabulary/london/london-tour-crossword-puzzle/32953 
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/vocabulary/london/buckingham-palace-changing-guard/102642 
https://en.islcollective.com/english-esl-worksheets/vocabulary/london/melissas-trip-london/75596 
https://www.hostelworld.com/blog/10-things-about-london/ 
https://www.mentalfloss.com/article/73557/25-things-you-should-know-about-london 
https://www.youtube.com/watch?v=8104Me52Ylc

 

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Кошик
Пошук
  
Архів записів
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 • Болехівський ліцей № 1 "Академічний"                                                             
 • Болехівський ліцей № 2 "Науковий"

 • Тисівський ліцей

 • Поляницький ліцей

 • Козаківський ліцей ім. Катерини Мандрик - Куйбіди

 • Гузіївський ліцей

 • Міжрічанський ліцей

 • Дошкільний заклад "Зірочка"

 • Дошкільний заклад "Веселка"

 • Дошкільний заклад "Пролісок" с.Тисів

 • Дошкільний заклад "Дзвіночок" с.Міжріччя

 • Болехівський МНВК

 • Болехівський БДЮТ

 • Болехівська ДЮСШ
 • Copyright MyCorp © 2023
  uCoz