Відповідно до плану роботи міського методичного центру та методичного об’єднання вчителів трудового навчання 28 жовтня 2020 року відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання. Тема засідання: «Розвиток гармонійної особистості та творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання». Мета – підвищити рівень загально-професійних, спеціально-професійних та загальнонаукових компетенцій педагогічних працівників. В науково-методичному блоці в.о. завідувачки ММЦ Семчук Л.І. виступила з темою «Дистанційне навчання на уроках трудового навчання». Вчитель трудового навчання Годило О.В. розкрила тему «Розвиток творчих здібностей особистості засобами трудового навчання» (з досвіду роботи). В практичному блоці вчитель трудового навчання Болехівського ліцею №1 «Академічний» Годило О.В. провела з учасниками семінару майстер-клас «Техніка макраме: виконання основних вузлів» (брелок для ключів, декоративне пір’ячко). На завершення відбулося підбиття підсумків та прийняття рекомендацій.
![e32ae517df4384e598ff7314b4c64377.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/29/e32ae517df4384e598ff7314b4c64377.md.jpg)
![fa122ce8375785cf902894ccb139438a.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/29/fa122ce8375785cf902894ccb139438a.md.jpg)
![76d7f7838e1e9b44d4cdced11780a432.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/29/76d7f7838e1e9b44d4cdced11780a432.md.jpg)
![0de138dbee84879f336398292b45dc51.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/29/0de138dbee84879f336398292b45dc51.md.jpg)
|