Світ насправді Талановитий!
І ти – його Талановита часточка!
Просто повір у себе!
За сприяння Благодійного Фонду «Талановитий Світ» у м.Києві 07-10 березня 2021 року проходив Всеукраїнський дистанційний конкурс фото -, кіно - та аудіовізуальних мистецтв «Світ ISee».
Відкрилися нові можливості для учасників з усіх куточків України та світу Адже на сьогодні, стираючи географічні кордони, матеріальні бар’єри та можливі перешкоди з боку поширення світом коронавірусної інфекції «COVID – 19», є безліч можливостей брати участь в будь-яких конкурсах.
Формат проведення Всеукраїнського конкурсу фото - , кіно - та аудіовізуальних мистецтв «Світ ISee» також був спрямований на запобігання поширення небезпечної хвороби. І тому всі роботи були надіслані на електронну пошту Фонду або відеозаписом на каналі Youtube.
Програма конкурсу містила такі жанрові номінації :
• фотомистецтво;
• кіномистецтво;
• аудіовізуальне мистецтво.
Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, яке складалося з професійних режисерів, фотомитців, художників з України, США, Німеччини, Китаю, Аргентини, Польщі, Бразилії, Канади, Мексики, Австрії, Іспанії. Незалежно від результату конкурсу кожна робота отримала професійну рецензію.
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості з гуртка цифрової фотографії, яким керує Костів О.В. також прийняли участь у конкурсі та гідно представили Болехівщину. Серед 14 номінацій з фотомистецтва (документальна фотографія, жанрова фотографія, рекламна фотографія, вулична фотографія, портрет, пейзаж, натюрморт,фотограма, фотополювання, репортаж, репродукція, мобілографія, мікрофотографія, макрофотографія, архітектурна фотографія, люмінографія, панорамна фотографія, інші напрямки фотографічного мистецтва) перемогу здобули :
- два перші місця - Боттер Оксана та Керніцька Христина за роботи «Стародавний Львів» і «Золотоверхий»,
- два другі місця - Микитин Анна та Кухарчик Ростислав за роботи «Річка Дніпро» і «Спаситель світу людського».
Вихованці гуртка отримали дипломи і звання лауреата I та II ступенів, а також медалі за зайняте 1 та 2 місця.
Бажаємо гуртківцям не зупинятися на досягнутому, йти до нових звершень та перемог!!!
![d4429775d2bfe17e645785087e62f5a0.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/09/d4429775d2bfe17e645785087e62f5a0.md.jpg) ![5c8619215047ec1385af85cf8d040237.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/09/5c8619215047ec1385af85cf8d040237.md.jpg) ![239ea589d1d622a6787087d8e22ddd73.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/09/239ea589d1d622a6787087d8e22ddd73.md.jpg) ![6ca7d1fa13c3fb663d6a600310d6068c.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/09/6ca7d1fa13c3fb663d6a600310d6068c.md.jpg) ![d000c5c0c4958abe2c552b30e5154fbf.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/09/d000c5c0c4958abe2c552b30e5154fbf.md.jpg) |