Кольоровий світ дитинства
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
25 вересня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Зірочка» було організовано і проведено свято «Кольоровий світ дитинства», присвячене Всеукраїнському дню дошкілля. Дане свято відзначають в останню неділю вересня, а засноване в 2011 році. Ця подія на території Болехівської міської ради відзначається вперше. Сподіваємося, що започаткована традиція продовжиться і надалі.
У святкуванні взяли участь працівники дошкільних закладів, батьки та вихованці старших груп ДНЗ «Веселка, ДНЗ «Пролісок», ДНЗ «Дзвіночок» та, звичайно, господарі свята – вихованці ДНЗ «Зірочка». Протягом всього свята панувала приємна атмосфера, атмосфера затишку, дитинства і незабутніх спогадів. Кожен тут випромінював тепло і добро.
Зі словами вітання та подяки за тепло душі й горіння сердець, які віддають працівники дошкільної освіти своїм вихованцям, звернулися начальник управління освіти І. І. Сайко, заступник міського голови Болехівської міської ради Т. М. Лугова, обласний депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Болехівського ліцею № 1 «Академічний» А. Г. Романюк та методист ММЦ О. М. Филик. У своїх промовах усі виступаючі відзначили значимість дошкільної освіти, роль вихователя у житті дитини, підтримка і розуміння батьків та побажали присутнім і всім, хто так чи інакше стосується сфери дошкілля, терпіння і витривалості, добра і любові, а ще – вдячності вихованців і поваги від їхніх батьків.
Впродовж офіційної частини грамотами управління освіти були нагороджені всі колективи закладів дошкільної освіти та подяками управління освіти за підтримку, небайдуже ставлення та активну участь у житті садочків нагороджені батьківські комітети закладів дошкільної освіти Болехівщини.
Ідея цього нового свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садочок і на дошкільне дитинство вцілому. Адже дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.
Тож щиро вітаємо усіх працівників дошкілля з прийдешнім професійним святом! Бажаємо Вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає Вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється! Родинного Вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!
![0641b3413ac6390f2e9313dc04467e7f.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/0641b3413ac6390f2e9313dc04467e7f.jpg)
![41a36d4902e15f07bb4b9f232c537ce4.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/41a36d4902e15f07bb4b9f232c537ce4.jpg)
![cbf02d76fea71a7f973cf141724b5d09.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/cbf02d76fea71a7f973cf141724b5d09.jpg)
![97e333b6ed249f21db97d6e7879418c2.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/97e333b6ed249f21db97d6e7879418c2.jpg)
![3e735be38ca8a30cacd917683d9f0074.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/3e735be38ca8a30cacd917683d9f0074.jpg)
![4d229f8da9a92aef7b17a84dc68d5f5d.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/4d229f8da9a92aef7b17a84dc68d5f5d.jpg)
![22c99af8da7ed12a61381689c3c521ad.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/22c99af8da7ed12a61381689c3c521ad.jpg)
![70e141b2329952d919ff075acbe7cab0.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/70e141b2329952d919ff075acbe7cab0.jpg)
![f98a8bc733583bb24967486511744ae3.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/f98a8bc733583bb24967486511744ae3.jpg)
![dcdbf2d962dd2f58023af3b0ac881e76.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/dcdbf2d962dd2f58023af3b0ac881e76.jpg)
![c09d73e3594cd8cc23e756dac37136b1.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/c09d73e3594cd8cc23e756dac37136b1.jpg)
![0cfcd0e6b045cbc4aa1fd013bfa14b6f.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/0cfcd0e6b045cbc4aa1fd013bfa14b6f.jpg)
![0f4ae0313796ea8e2c55a295ace72a91.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/0f4ae0313796ea8e2c55a295ace72a91.jpg)
![3889eb16047e7f2727c41f7619456d0e.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/3889eb16047e7f2727c41f7619456d0e.jpg)
![1a20abbd78a88c24e78031f2a2854999.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/1a20abbd78a88c24e78031f2a2854999.jpg)
![2a77bce8b8191c81322a94172108488d.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/2a77bce8b8191c81322a94172108488d.jpg)
![d28a671df831a7dbbed6cfee31a1f7b0.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/d28a671df831a7dbbed6cfee31a1f7b0.jpg)
![7e371c5ad5baa50cdcb2d8241c984376.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/7e371c5ad5baa50cdcb2d8241c984376.jpg)
![6a1c0b126a97233770308171954a4d04.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/6a1c0b126a97233770308171954a4d04.jpg)
![1459c42185b98197131cee907b7a6dc9.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/1459c42185b98197131cee907b7a6dc9.jpg)
![88dd50031b134c9ae8f0fafdb9e2f20c.jpg](https://picua.org/images/2019/09/26/88dd50031b134c9ae8f0fafdb9e2f20c.jpg) |