Ось і завершився 2022-2023 навчальний рік. В непростих умовах, в часі воєнної агресії росії, всі учасники освітнього процесу гідно і успішно прийшли до закінчення навчального року.
У 2022-2023 навчальному році в закладах загальної середньої освіти здобули повну загальну середню освіту здобули 165 випускників 11-х класів і отримали документи про повну загальну середню освіту, з них 18 - нагороджено «За особливі успіхи в навчанні» - золотою медаллю, 6 випускників - «За успіхи в навчанні» - срібною медаллю .
Управління освіти щиро дякує за роботу і вітає всіх педагогів, технічний персонал, учнів, батьків із успішним завершенням навчального року. Бажаємо всім нам перемоги, здійснення мрій, бажань і задумів, а випускникам щасливої життєвої дороги, Божої опіки і нехай Всевишній обдаровує Вас,дорогі випускники, усіма своїми щедротами на многії і щасливії літа.
В добру,мирну і щасливу путь!!! Слава Україні!
![355869899-1890275298019140-5737262647289580749-n](https://i.ibb.co/k9JXgr4/355869899-1890275298019140-5737262647289580749-n.jpg)
![356345949-575252708117194-687388003572047697-n](https://i.ibb.co/wgtXp9z/356345949-575252708117194-687388003572047697-n.jpg)
![356202204-575249061450892-4027199674003464829-n](https://i.ibb.co/Mn8z0ZP/356202204-575249061450892-4027199674003464829-n.jpg)
<a href="https://ibb.co/SdHKBn1">![IMG-9e76c0f4ca528c730fcb68bf8a916277-V](https://i.ibb.co/mXdH4qY/IMG-9e76c0f4ca528c730fcb68bf8a916277-V.jpg)
![356151550-575248998117565-303066340161544708-n](https://i.ibb.co/QDY8bH6/356151550-575248998117565-303066340161544708-n.jpg) |