Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови!
24 лютого 2019 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Відповідно до підсумкового протоколу ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови стала переможницею та зайняла 3 місце Сверида Софія Вікторівна, учениця 9 класу Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
Призера олімпіади підготувала вчитель німецької мови Сигут Зоряна Степанівна.
Вітаємо Софію та її наставника! Нехай ваша перемога надихає на нові успіхи, здобутки і звершення!
![2043154709c21c2bae65fff3ed5ed673.jpg](https://picua.org/images/2019/02/28/2043154709c21c2bae65fff3ed5ed673.jpg) |