Вітаємо переможців гри «Sunflower» Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.: диплом переможця в початковій школі: Гарасим Марія, Гуртовський Дем’ян, Піхманець Павло та Шопоняк Іванна; диплом ІІ ступеня регіонального рівня - Корпан Мілена; диплом ІІІ ступеня регіонального рівня - Пришлюк Василь та учнів, які отримали сертифікат учасника. Діти нашої школи вперше взяли участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури "Sunflower", яка дала змогу перевірити свої знання, дізнатись щось новеньке, позмагатись за цікаві призи. Конкурс «Sunflower» розвиває в дітей справжнє почуття любові та поваги до найвищих досягнень зарубіжної літератури й культури, загальнолюдських, національних, духовних цінностей, виховує естетичний смак, підвищує читацьку культуру кожного учня.
Матеріал взято з сайту Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.: http://huzijvshcola.at.ua
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/88047306339a45fa73736fb6554773be.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/2d890ae9275d202dd602810f4ad293df.jpg) |