Вже стало традицією 27 вересня відзначати Всеукраїнський День дошкілля і вшановувати працю всіх працівників дитячих садочків у ДНЗ "Зірочка". У закладі напередодні свята був організований захід - "День дошкільного працівника". Діти привітали всіх працюючих віршами, піснями, таночками. До уваги дітей та працівників був представлений хор рук "Попурі пісень про дитсадок" у виконанні дорослих. Наприкінці свята всі пригощалися солодощами.
![c96669c675b9aeb7beaf685c6061dc87.md.jpg](https://picua.org/images/2021/10/11/c96669c675b9aeb7beaf685c6061dc87.md.jpg) ![321fb0bc727dca86ac4b5137ac165c20.md.jpg](https://picua.org/images/2021/10/11/321fb0bc727dca86ac4b5137ac165c20.md.jpg) |