В Гузіївській ЗОШ І-ІІІ ст. з 19.02 по 23.02 2018 року з метою посилення зацікавленості учнів до вивчення фізики, поглиблення знань, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети, виховання любові і поваги до природничих наук, вчителем фізики Сеньків З.С. був організований і проведений «Тиждень фізики».
Протягом предметного тижня було проведено багато різнопланових позакласних заходів, а саме: виставка науково - популярної літератури з фізики; відкритий урок в 7 класі «Тиск рідин і газів. Закон Паскаля; вікторина «Фізика і спорт гра-змагання «Ігри патріотів»; квест «Пошук цілющого напитку»; фотоколаж «Фізика навколо нас»; день відкритих дверей в кабінеті фізики «Привіт, фізика!»
Надзвичайно цікавими та пізнавальними виявилися для учнів позакласні заходи, проведені у формі змагання «Ігри патріотів-фізиків» та гри-квесту «Пошук цілющого напитку».
Матеріал взято з сайту Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.: http://huzijvshcola.at.ua
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/b7464ba6e4993a705c6dc2be37d8248d.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/72222604be535ab6aeaebbc94bf4894b.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/dd8153222f490b4751188c00cf137729.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/c811c6762732fbc5071678d697b9146b.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/03/98586ca57e4c9337bf395bffce2b01ba.jpg) |