Якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, щоб вони повернулись до нас наступного року. Зимовий період поволеньки відходить, а на його місце урочисто заступає весняне сонце. І хоч сніги ще вперто тримаються, але вони вже не мають такої сили, як напередодні Різдва. Зимові свята проводжають розколядою – гучно, весело, багато. Розколяда важлива тим, що її святкують громадою, в колі друзів і родини. На свято приходять із добрим настроєм і позитивними думками. Таке дійство відбулося і в Козаківській школі. До нього долучилися не тільки здобувачі освіти, але й сільська громада, о. Петро та о. Мирослав.
Отці привітали присутніх гостей із завершенням циклу новорічно-різдвяних свят, бажаючи всім доброго здоров’я, миру, добробуту і злагоди кожній сім’ї та у кожну домівку.
Матеріал взято з сайту Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст.: http://kozchk.ucoz.net
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/1/s42367003.jpg)
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/1/s41507925.jpg)
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/1/s84378980.jpg)
А ось так відбулась розколяда в Сукільському філіалі Козаківської школи
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/1/s02793057.jpg)
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/1/s73325224.jpg) |