Початкове технічне моделювання – це перший рівень у підготовці дітей, які в майбутньому оволодівають технічним моделюванням. Робота гуртка у великій мірі сприяє розвитку інтересу учнів до технічних навичок. Під час занять гуртка діти поглиблюють свої знання в таких сферах, як креслення, технічне моделювання, дизайн, конструювання, а також пізнають світ технічної термінології, аплікації. Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради від 23.03.2018 року №96 «Про проведення міського етапу змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання» проведено відповідно до Положення міський етап змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання в приміщенні БДЮТ м. Болехова 26 березня 2018 року.
Переможці міського етапу взяли участь в обласних змаганнях.
На підставі наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 12.04.2018 року №253 «Про підсумки обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання» перше місце зайняла Олексин Анастасія Миколаївна, вихованка гуртка моделювання іграшок сувенірів БДЮТ м. Болехова, керівник Лохман Г.М.
Вітаємо вихованку гуртка та керівника. Бажаємо успіхів та перемог.
![](http://picua.org/img/2018-04/27/3hkdnvegby7tat6jks4xm0h73.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2017-12/medium/1513677061_lohman-galina-mihaylvna-kry-ta-shittya.jpg)
|