Відповідно до листа ГО «Івано-Франківської обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО» від 04.02.2019 року №2 22.02.2019 року на базі Болехівського академічного ліцею №1 відбулася нарада з заступниками директорів з виховної роботи щодо організації участі команд закладів освіти Болехівської міської ради в патріотичному конкурсному змаганні «Прикарпаття синів пам’ятає». Даний захід відбудеться спільно з здобувачами закладів освіти Долинської райдержадміністрації 12 березня 2019 року на базі Долинської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів.
Нараду провела методист ММЦ Л. Семчук.
![4b15cf4ccc9dfcbf6c4e73f87c1749ee.jpg](https://picua.org/images/2019/02/25/4b15cf4ccc9dfcbf6c4e73f87c1749ee.jpg) |