На виконання розпорядження обласної державної адміністрації про реалізацію просвітницького проекту "Я маю право", 30.03.2018 р. в КозаківськійЗОШ I-III ступенів відбувся захід правової освіти для підростаючого покоління. В ньому взяли участь голова Болехівського міського суду Поляниця М.М., заступник Калуської міської прокуратури Івано-Франківської області Андрій Носович, начальник Болехівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Алла Єфіменко. В ході проведенння заходу обговорювалися наступні питання:
1. Юридична відповідальність неповнолітніх.
2. Що таке насильство в сім'ї.
3. Права і обов'язки неповнолітніх.
4. Що таке шлюб і сім'я.
Матеріал взято з сайту Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст.: http://kozchk.ucoz.net
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/0/s64876332.jpg) ![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/0/s82666036.jpg)
![](http://kozchk.ucoz.net/_nw/0/s50314510.jpg) |