Підведено підсумки конкурсу «Модератор НУШ – 2019»
04 червня 2019 року на базі Болехівського ліцею №1 пройшли підсумки проведення конкурсу «Модератор НУШ – 2019». Присутніх вчителів 1 класів привітали начальник управління освіти Сайко Ігор Іванович, завідувач міським методичним центром Андрусищин Світлана Олександрівна та методист ММЦ Берізко Ігор Степанович.
Конкурсанти і члени журі поділились враженнями. Висловили рекомендації та пропозиції до проведення конкурсу. Далі було проведено церемонію вручення сертифікатів, грамот та нагородження переможців цінними подарунками.
![7dd303169fb39c02bb5094cb2a5a292c.jpg](https://picua.org/images/2019/06/06/7dd303169fb39c02bb5094cb2a5a292c.jpg)
![a48edb2c46222d98f48006f1b308ed84.jpg](https://picua.org/images/2019/06/06/a48edb2c46222d98f48006f1b308ed84.jpg)
![81f87289cd4c3220d29fce381208695a.jpg](https://picua.org/images/2019/06/06/81f87289cd4c3220d29fce381208695a.jpg) |