22 березня 2018 року на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася нарада щодо організації та проведення пробного ЗНО у 2018 році, яке відбудеться 24.03.2018 року та 31.03.2018 року на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. В нараді взяли участь помічник відповідального за пункт проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, старші інструктори, інструктори та чергові. Інструктаж з старшими інструкторами, інструкторами та черговими на пункті тестування згідно технологічних карт старшого інструктора, інструктора та чергового провела відповідальна за проведення в місті ЗНО методист ММЦ Семчук Леся Іванівна.
![](http://picua.org/img/2018-03/26/c45d0nyo80f9gvnxafjfkf829.jpg)
![](http://picua.org/img/2018-03/26/jm8dqkgjfjs8xp83oeo32p8bv.jpg)
![](http://picua.org/img/2018-03/26/hgt0e3mc63mbcsklai9qf25kf.jpg) |