Відповідно до підсумкового наказу департаменту, освіти та науки молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.12.2019 р. №757 «Про підсумки обласного конкурсу іграшок-сувенірів» серед закладів позашкільної освіти у номінації «Зразки традиційних іграшок» молодша вікова категорія (6-10 років) І місце зайняла Олексин Христина, вихованка Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Щасливе сімейство», керівник Базилевич Мар’яна Богданівна.
Вітаємо вихованку та керівника!!! Бажаємо креативності та творчих успіхів!
![8efcd17db53de52511f91cce5042dec7.jpg](https://picua.org/images/2019/12/24/8efcd17db53de52511f91cce5042dec7.jpg)
![7a1d2f6403832bf28d680de4ece31bf6.jpg](https://picua.org/images/2019/12/24/7a1d2f6403832bf28d680de4ece31bf6.jpg)
|