З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них громадського світогляду і громадської позиції в цих питаннях, а також виховання культури безпеки життєдіяльності, в період з 1 лютого по 31 березня 2021 року проводився Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику.
Учні віком від 6 до 18 років взяли активну участь у двох номінаціях конкурсу: художня творчість та декоративно-прикладна творчість.
Вихованці Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості в ІІ (обласному) етапі конкурсу вибороли призові місця.
Серед здобувачів освіти 6-10 р.: І місце – Уханський Михайло, керівник Доскіч Ірина Іванівна. Серед здобувачів освіти 11 - 14 р.: І місце – Могитич Іванна, керівник Долішна Марта Мар’янівна. Серед здобувачів освіти 15-18 р. ІІ місце – Шпига Вероніка, Сингурин Ярина, керівник Лохман Галина Михайлівна
Вітаємо переможців, бажаємо наснаги та нових звершень!
![6afbd4bc32721733e88f3669f9d5dec8.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/28/6afbd4bc32721733e88f3669f9d5dec8.md.jpg) ![cbeb7b6cc7839a3a4432ca62e8befa43.md.jpg](https://picua.org/images/2021/04/28/cbeb7b6cc7839a3a4432ca62e8befa43.md.jpg) |