18 лютого 2018р. на гуртку «Пішожідний туризм» проводилось тренування з техніки лижного туризму. Заняття проводилось на території шкільного подвір`я Підберезької ЗОШ. Протягом всього проведеного часу гуртківці набралися багато позитивних емоцій та веселих вражень. Вихованці змогли показати своє вміння кататись на лижах та об’єднати з туристською технікою.
Матеріал взято з сайту Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості: http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua
.
.
.
.
.
![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300829_img_0001-1.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300823_img_0006-1.jpg)
![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300795_img_0015.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300785_img_0184.jpg)
![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300871_img_0194.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300911_img_0197.jpg)
![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300887_img_0206.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300837_img_0212.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300876_img_0224.jpg)
![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300842_img_0009.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300868_img_0189.jpg) ![](http://bdut.bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2018-02/1519300919_img_0233.jpg)
|