03.05.2019 р.в м. Тернополі завершився традиційний всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «ОРЛЯТКО-2019». У всеукраїнському турнірі приймало участь понад 250спортсменів, із багатьох областей України та команда з Молдови. Турнір проходив за шаленої конкуренції, "до двох поразок", для того щоб добратись до фіналу потрібно було виграти 6-8 сутичок!!!
Болехівчани показали хорошу боротьбу та проявили волю до перемоги.
Учні ДЮСШ :
Петрухін Віктор - 1 місце
Юхман Євген - 1 місце
Кидик Данило - 2 місце
За крок до призової трійці були:
Вадим Василенко, Павлів Іван, Колєв Мартин.
Також СК"Гладіатор":
Безрукий Роман -1 місце
Безрукий Матвій - 2 місце
Вітаємо переможців та призерів!
![](https://picua.org/images/2019/05/07/3a59e836043849874395e86d5f4300cf.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/be112c3c03fbd2980a0c1387b107e182.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/ce61c98430d5defd2cd47adf5feadbc4.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/8c500f4fc5375cb9e4e4c4a2f12cc2c5.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/3d3f07ad0e4477cd765d3dec06a23add.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/b9cb74ede04bd401eaf436ca9afdf313.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/2148d8f0a4b2f93d5c53f8716e22657b.jpg) ![](https://picua.org/images/2019/05/07/3af365912bb9075e0a5c6ee3ea622f00.jpg) |