Відповідно до плану роботи міського методичного центру та методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників 22 жовтня 2020 року відбулося онлайн-засідання міського методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників у форматі відеоконференції на платформі Google Meet. Тема засідання: «Правове виховання – важливий аспект формування громадянської свідомості та активної життєвої позиції учнівської молоді». Мета – формування правової культури громадянина України. В науково-методичному блоці в.о. завідувачки ММЦ Семчук Л.І. виступила з темою «Правове виховання, громадянська освіта в системі виховної роботи школи». Заступниця директора з виховної роботи Макара Л.Д. презентувала систему правовиховної роботи школи. Культорганізатор БДЮТ, керівник МО Лучинчин Н.Л. виступила з темою «Толерантність як один із важливих засобів у виховному освітньому процесі учнівської молоді». У практичному блоці тренінг на тему «Булінг в школі» провела практичний психолог Кузів В.Б. Елементи виховного заходу «Знай свої права, дитино» показала класний керівник 5 класу Шмега Г.П. На завершення відбулося підбиття підсумків та прийняття рекомендацій.
![b38430b0bab667b7ff061ead6ab33b36.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/22/b38430b0bab667b7ff061ead6ab33b36.md.jpg) ![40a19c7156c0ebd5fb53371909de1af0.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/22/40a19c7156c0ebd5fb53371909de1af0.md.jpg) ![43c2ac48a45523364278563b034ff74c.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/22/43c2ac48a45523364278563b034ff74c.md.jpg) |