Відповідно до плану роботи міського методичного центру 28 жовтня 2020 року вчителями Тисівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Болехівської міської ради проведений онлайн-семінар вчителів фізики на тему «Впровадження сучасних інноваційних технологій у викладанні фізики».
Оксана Корпан, методист ММЦ, ознайомила учасників семінару з планом роботи та звернула увагу на сильні та слабкі сторони освітнього процесу, необхідність використання інноваційних технологій навчання у сучасній школі.
Вчителі фізики провели майстер-клас «Використання елементів інноваційних технологій на уроках фізики» та «Використання онлайн-ресурсів на уроках фізики».
Методист подякувала вчителям за роботу з обдарованими учнями і побажала терпіння у підготовці школярів до участі у ІІ етапі олімпіад.
На завершення учасники онлайн-семінару провели діалог з теми та висловили слова подяки організаторам семінару.
![4269aff54ea9ece321ff146af4111b2b.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/4269aff54ea9ece321ff146af4111b2b.md.jpg)
![5ded7b2b2507236934a51a864ff02481.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/5ded7b2b2507236934a51a864ff02481.md.jpg)
![9897bb3f5c9eae2fa65c0073e59c3774.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/9897bb3f5c9eae2fa65c0073e59c3774.md.jpg)
|