Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Лютий фест»
28 лютого у м. Харків проходив Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Лютий фест». Участь у якому взяли понад 50 колективів у різних номінаціях і вікових групах. Колектив «Блискавка» теж взяв участь у конкурсі, представивши свій танець «Український дівочий», відеозапис якого був підготовлений для у участі у міському хореографічному конкурсі. Фінал конкурсу транслювався у прямому ефірі на ютуб каналі. Колектив «Блискавка» у своїй номінації «Народний танець і стилізація» зайняли 1 місце, за що кожен учасник колективу отримав диплом і медаль.
Вітаємо з перемогою вихованців хореографічного гуртка та керівника гуртка Чучвич Віту Богданівну!
![](https://picua.org/images/2021/03/15/28ea5775c6123336bc9a681e0145b632.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/03/15/300a927d4ecd773b4a27f9ba981165b9.jpg) ![](https://picua.org/images/2021/03/15/21ca0c2462af970aebecf6a90039c985.jpg) |