Міський етап дитячо-юнацької військово-спортивної
патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
24. 25 вересня 2019 року в урочищі «Чотири ясені» відбувся черговий міський етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Випробувати себе в козацькому житті зголосилося шість команд. Два дні і одну ніч учні жили в польових умовах. Готували їжу на вогні , змагались, співали пісні біля ватри. Дощ і вітер не завадили командам провести усі заплановані види змагань.
Вся гра пройшла по етапах: впоряд і атрибутика роїв, конкурс «Рятівник» (медицина), конкурс «Відун» (історія України), смуга перешкод , перетягування линви.
За результатами підсумкових протоколів змагань:
І місце – команда Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – команда Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце – команда Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст.
![0f487f52d27e65d5de8061c6b5f8eefc.jpg](https://picua.org/images/2019/09/30/0f487f52d27e65d5de8061c6b5f8eefc.jpg)
![36d80f85d9d8744d1e9eb5728ab7df96.jpg](https://picua.org/images/2019/09/30/36d80f85d9d8744d1e9eb5728ab7df96.jpg)
![af415446847b97243c80a80121e27dc5.jpg](https://picua.org/images/2019/09/30/af415446847b97243c80a80121e27dc5.jpg)
![b1d5888c337fc968d7f8dd956acc98ca.jpg](https://picua.org/images/2019/09/30/b1d5888c337fc968d7f8dd956acc98ca.jpg) |