Міські змагання з волейболу (дівчата)
Популярність волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл з кожним роком росте. І якщо на самих початках ініціатива була в основному за хлопцями то за останні 4-5 років помітний інтерес виявляють дівчата.
І хоча умови в різних закладах досить різні (три школи не мають спортивних залів), але є велике бажання в учнів брати участь в міському турнірі. Для участі в змаганнях відгукнулося сім загальноосвітніх закладів, що явно вказує на популяризацію даного виду спорту серед школярок.
Змагання проходили на базі Болехівського ліцею №1
Головний суддя змагань, Витвицька Ольга Михайлівна, провела жеребкування і гра розпочалася. Дівчата явно емоційніше реагують на процес змагань. Весь час було чути радісні вигуки юних спортсменок підтриманих багато чисельною групою вболівальників.
За підсумками протоколів змагань: перше місце – вибороли дівчата з Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце – посіла команда Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст., третіми – були юні спортсменки з Міжрічанської ЗОШ І-ІІІ ст.
![612b7212967fc2552476cd785c53cbee.jpg](https://picua.org/images/2020/02/18/612b7212967fc2552476cd785c53cbee.jpg)
![1530fc43b0224bd8d9a5b92da779293a.jpg](https://picua.org/images/2020/02/18/1530fc43b0224bd8d9a5b92da779293a.jpg)
![18b31f081a43f77554075e380915126c.jpg](https://picua.org/images/2020/02/18/18b31f081a43f77554075e380915126c.jpg) |