Національне виховання дітей та учнівської молоді як основа формування успішної особистості
30 серпня проведено методичну майстерню керівників міського та шкільних методичних об’єднань класних керівників, заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів.
У ході роботи було розглянуто сучасні тенденції національного виховання дітей та учнівської молоді й окреслено шляхи впровадження інноваційних форм і методів виховної діяльності; ознайомлено з методикою і досвідом використання інноваційних педагогічних технологій у практичній діяльності педагогів.
Леся Семчук, методист ММЦ, розкрила основні напрями та зміст національного виховання дітей та учнівської молоді в 2017/2018 навчальному році відповідно до методичних рекомендацій щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.
Про духовні цінності як основу національно-патріотичного й громадянського виховання дітей та молоді розповіла Надія Лучинчин, керівник міського методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів.
На ролі учнівського самоврядування в національно-патріотичному вихованні дітей та у формуванні життєвих компетенцій особистості зупинилася Наталія Пришлюк, педагог-організатор Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У рамках воркшопу “Інноваційні форми та методи національного виховання в загальноосвітньому навчальному закладі: досвід упровадження” був проведений форум-театр «Конфлікт поколінь».
Цікавою була групова робота, проведена керівниками методичної майстерні, під час якої учасники визначали актуальні проблеми у виховному процесі, шукали шляхи вирішення, обмінювалися досвідом роботи.
На завершення відбулося підбиття підсумків та ухвалення рекомендацій.
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/08/95813c4dfed3c7d627ed47f7d55c6cb4.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/08/a73738bf282b2dcc98a8e7fa84906b19.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/08/aa64c3680b4ba99513bb0ad787151b9f.jpg)
|