30 серпня 2017 року в рамках освітянських серпневих методичних майстерень відбулася зустріч керівників та вихователів ДНЗ, вихователів груп дітей 5-ти річного віку при ЗНЗ на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
На зустрічі обговорювались питання:
- організації навчально-виховного процесу з дошкільниками у 2017-2018 н.р.;
- професійні вміння педагога ДНЗ в період реформи освіти України;
- організація курсів підвищення кваліфікації працівників дошкільних навчальних закладів;
- представлено та опрацьовано навчально-методичне забезпечення до оновленої редакції освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» та інших чинних програм.
З метою вивчення запитів педагогів-дошкільників було запропоновано експрес-опитування та анкети виявлення освітніх запитів. Дані будуть використані при плануванні роботи з педагогічними кадрами у 2017-2018 н.р.
Робота завершилась прийняттям рекомендацій.
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/08/6e18da40acb67db2791776f04f34a4a4.jpg)
![](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2017/08/3f6ce354992a7c1557be521ffd2fb1b5.jpg)
|