Четвер, 20.02.2020, 05:11

Управління освіти
виконавчого комітету
Болехівської міської ради

Головна | Реєстрація | Вхід

Ви увійшли як
Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 12 » Майстерня писанкового розпису
16:41
Майстерня писанкового розпису

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 20.03.2018 року № 200«Про проведення обласного конкурсу писанки», наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради від 26.03.2018 року №98 «Про проведення міського етапу обласного конкурсу писанки»,  з метою виявлення обдарованої учнівської молоді та сприяння її творчому розвитку, вдосконалення народного мистецтва з декоративного розпису та писанкарствауправлінням освіти  організовано та проведено міський етап обласного конкурсу писанки серед учнів закладів загальної середньої  та позашкільної освіти.

 

За підсумками оцінювання виконаних робіт, журі визначило  наступних переможців:

серед закладів загальної середньої освіти

 

Номінація «Традиційна писанка»:

молодша вікова категорія:

2 місце – Романишин Анастасія , 5-Г кл., Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

(керівник Годило О.В.);

3 місце – Ткач Анастасія, 5-Г кл. Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

(керівник Годило О.В.)

 

середня вікова категорія :

1 місце – Попадинець Софія, 8-Бкл., Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 (керівник Цюрак О.Я.);

2 місце – Сверида Софія, 8-Б кл., Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 (керівник Цюрак О.Я.);

3 місце – Литвинюк Анастасія, 7-Акл., Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 (керівник Годило О.В.);

3 місце – Диндин Ірина, 7кл., Підберезька ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Сабадаш Л.Б.) ;

3 місце – Драгула Надія, 7-А кл., Тисівська ЗОШ І-ІІІст. (керівник Матіїв М.С.)

 

старша вікова категорія:

1 місце – Дяків Вікторія, 9кл.,Козаківська ЗОШ І-ІІІст. ім. Катерини Мандрик-Куйбіди  (керівник  Юрів Г.В.);

2 місце – Чумак Світлана,10кл., Козаківська ЗОШ І-ІІІст. ім. Катерини Мандрик-Куйбіди  (керівник  Юрів Г.В.);

2 місце – Хальпінська Адріана, 9 – А кл., Тисівська ЗОШ І-ІІІст. (керівник Матіїв М.С.)

 

серед позашкільної освіти

Номінація «Традиційна писанка»:

молодша вікова категорія:

1 місце – Ценейко Анастасія , 5-Г кл., гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Долішна М.М.);

2 місце – Микитин Анна, 3-А кл., гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник ДолішнаМ.М.);

2 місце – Ільницька Соломія, 5-Б кл., гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Долішна М.М.);

3 місце – Андрусишин Софія, 5-Акл.,гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Долішна М.М.);

 

середня вікова категорія :

1 місце – Долішна Оля, 6-Б кл., гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Долішна М.М.);

2 місце – Ільницька Марія, 7-Бкл., гурток «Крій та шиття», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Лохман Г. М.);

3 місце – Гринів Аліна,8-Б кл., гурток «Бісероплетіння», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Долішна М.М.);

 

старша вікова категорія:

1 місце – Стельмах Анастасія, 9-Акл., гурток «Крій та шиття», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Лохман Г. М.);

2 місце – Титиш Надія, 9-Акл., гурток «Крій та шиття», Будинок дитячої та юнацької творчості  (керівник Лохман Г. М.).

Переможці  згідно заявки  братимуть участь   в обласному етапі  конкурсу 21 квітня 2018 року на базі Музею писанкового розпису в  м. Коломиї.

 

Переглядів: 257 | Додав: СемчукЛІ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Кошик
Пошук

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

  • Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

  • Тисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Поляницька ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Козаківська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Гузіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Міжрічанська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Підберезька ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Дошкільний заклад "Зірочка"

  • Дошкільний заклад "Веселка"

  • Дошкільний заклад "Пролісок" с.Тисів

  • Дошкільний заклад "Дзвіночок" с.Міжріччя

  • Болехівський МНВК

  • Болехівський БДЮТ

  • Болехівська ДЮСШ
  •     
           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Copyright MyCorp © 2020
    uCoz