Конкурс з образотворчого мистецтва.
Якщо слово виступає вихідним матеріалом для творення художнього образу в літературі, через звук формується художній образ у музиці, то в образотворчому мистецтві – художні образи передаються об’ємно-пластичними формами.
Образотворче мистецтво по-особливому впливає на кожного з нас. Воно може проникати в найпотаємніші куточки людської душі, хвилювати і робити людину величною. Кожна нова ідея втілюється в такій формі, яка збуджує емоції, активізує уяву, викликає особливі переживання.
Тому для підтримки художньо обдарованих дітей та юнацтва, творчої праці вчителів кожного року проводиться Обласний конкурс з образотворчого мистецтва.
В цьому році перший етап (міський) конкурсу було проведено на базі Болехівської школи мистецтв. Учасники прибули з усіх восьми загальноосвітніх закладів. Учні 13-14 років малювали з натури натюрморт з двох предметів, а учні 15-17 років – натюрморт з трьох предметів.
Результати рішення журі конкурсу.
серед учнів 13-14 років:
І місце – Драгула Надія Степанівна, 8 клас, Тисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – Торко Андрій Миколайович 6-Г клас , Болехівський академічний ліцей №1
ІІІ місце – Чучвич Яна Дмитрівна, 7 клас, Підберезька ЗОШ І-ІІ ст.
серед учнів 15 -17 років
І місце – Витвицький Роман Миколайович, 11 клас, Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
ІІ місце – Андрусишин Світлана Володимирівна, 10-А клас, Болехівський академічний ліцей №1
ІІІ місце – Дяків Вікторія Іванівна, 10 клас, Козаківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Катерини Мандрик-Куйбіди
![b5c10e3e25fe61fa267fb94ea7c25046.jpg](https://picua.org/images/2019/02/01/b5c10e3e25fe61fa267fb94ea7c25046.jpg) ![0dd0d5e12a9dc0cff0c39f64cb7a7c49.jpg](https://picua.org/images/2019/02/01/0dd0d5e12a9dc0cff0c39f64cb7a7c49.jpg) |