Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради 14 листопада 2018 року на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенія №1 відбувся міський тур обласних інтелектуальних ігор «STEM». У грі взяли участь команди семи навчальних закладів: Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Козаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Катерини Мандрик-Куйбіди, Поляницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Міжрічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підберезької ЗОШ І-ІІ ступенів. Першим кроком було представлення команд. Другим - дати відповіді на запитання із таких категорій: математика, фізика, інформаційні технології та інженерія. За підсумками відбіркового туру найбільшу кількість балів набрали команди Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (18 балів), Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (16 балів), Козаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (14 балів), Поляницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (14 балів) і ввійшли в основний тур. Саме даний тур визначив переможця міського та учасника обласного туру інтелектуальних ігор «STEM» - це команда Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Організатори інтелектуальних ігор «STEM» дякують дирекції закладів загальної середньої освіти за відповідальне ставлення до виконання наказу управління освіти, а також всім учасникам за цікаву гру.
![5e34ef37dcd7a7c8a5710a3828c705a0.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/5e34ef37dcd7a7c8a5710a3828c705a0.jpg)
![7243bfcd7ba84f38b42d02600120782d.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/7243bfcd7ba84f38b42d02600120782d.jpg)
![10e2a1bba4376e8603b4147a89342a38.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/10e2a1bba4376e8603b4147a89342a38.jpg)
![18ad61d33269615c5a1af6b43fb2d2fb.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/18ad61d33269615c5a1af6b43fb2d2fb.jpg)
![61024f1c27d440099692582e0b6ded40.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/61024f1c27d440099692582e0b6ded40.jpg)
![3460a4c472a7fb5520070ea6242e5660.jpg](https://picua.org/images/2018/11/15/3460a4c472a7fb5520070ea6242e5660.jpg) |