Відповідно до плану роботи міського методичного центру 5 грудня 2017 року у Поляницькій загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Болехівської міської ради відбувся інтегрований семінар вчителів математики та фізики з теми: «Використання сучасних методів навчання на уроках предметів природничо-математичного циклу».
Оксана Корпан, методист ММЦ ознайомила учасників семінару з планом роботи та про використання інтерактивних методів навчання у структурі сучасного уроку.
Галина Дуб, вчитель фізики провела урок-захист учнівських міні-проектів з теми «Механічний рух», на якому школярі презентували вміння використовувати теоретичні знання з фізики до виконання практичних завдань.
Світлана Барабаш та Катерина Савчук, вчителі математики провели математичний квест серед учнів 7-9 класів «У світі математики». Школярі переконались, що математика потрібна незалежно чи це урок математики, фізики,а чи історії.
Віта Кузів, практичний психолог провела тренінгове заняття «Мої 24+ - 1 години».
На завершення учасники семінару провели діалог з теми та висловили слова подяки та побажання організаторам заходу.
![](http://picua.org/img/2017-12/05/qocfy71vj91y5pgisvbrkt8om.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/rmn3kjylonif0rdzg9emgw9id.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/j3bxftaslk3u0d0nmem4ib0hg.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/ln4jw7to9gurhc4s6os0o7lti.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/e2ke0qpmjz0giofp9xbrg76y7.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/jvh34lueptv676v7c5khkj69l.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/mehi4erolkix6ndp9m5ui7pte.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/z30ydl3ltwpb2mjohxrxvq0qa.jpg)
![](http://picua.org/img/2017-12/05/hmq2rgtq5x3x0mjpokg2u9hcw.jpg) |