28 серпня 2019 року на базі Болехівського ліцею №1 «Академічного» працювала методична майстерня вчителів іноземних мов місцевих шкіл управління освіти з проблеми «Іншомовна освіта в контексті становлення Нової української школи». Участь у роботі майстерні взяло 27 педагогів. Під час робочої зустрічі розглянуто питання впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти щодо іноземних мов; опрацьовано нормативні документи, методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вивчення предметів освітньої галузі “Мови і літератури” “Іноземні мови” у 2019/2020 н. р.; розглянуто основні напрями діяльності щодо реалізації компетентнісного підходу у викладанні іноземних мов. Значна увага приділена питанню міжнародної співпраці (програми обміну, стажування, участь у мовних таборах). Підведено підсумки щодо ефективного науково-методичного супроводу навчання предметів освітньої галузі “Мови і літератури” “Іноземні мови” з метою якісної підготовки до навчального року.
![6ae32afb08804f39ad2e21f7e0e910f3.jpg](https://picua.org/images/2019/08/28/6ae32afb08804f39ad2e21f7e0e910f3.jpg)
![764e375b677b345c6b55316d80e9b189.jpg](https://picua.org/images/2019/08/28/764e375b677b345c6b55316d80e9b189.jpg)
![af30d0029674d40a0c90b5e42c3baa90.jpg](https://picua.org/images/2019/08/28/af30d0029674d40a0c90b5e42c3baa90.jpg) |