8 ч ервня директор Гузіївської школи Сеньків Наталія Борисівна вручила свідоцтва про базову освіту випускникам 9 класу. Для наших учнів це не просто свідоцтва – це результати їхньої праці. Раділи за своїх дітей батьки, раділи учні адже ще один рубіж до дорослого життя успішно пройдено. Для одних попереду ще два роки навчання в стінах рідної школи, для інших – самостійна дорога у доросле життя. На вас очікує цікаве життя, а воно ніколи не буває легким.
Будьте готові до будь-яких випробувань, будьте в житті чуйними, чесними, порядними ЛЮДЬМИ.
Матеріал взято з сайту Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст. http://huzijvshcola.at.ua
![Yes](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/08/707e97684c8e169e13155a8a9a77fe6d.jpg) ![Yes](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/08/4bce78d8037eb71718e259aa9549f5e3.jpg) ![Yes](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/08/7bddcd59610d6472ae69d48ffa0cd322.jpg) ![Yes](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/08/826ca416506a470832263ffe746ec62f.jpg)
![Yes](https://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2018/08/6ad24485698533d8d28476b51d500613.jpg) |