Дистанційне навчання - виклик сьогодення
![](https://picua.org/images/2021/03/19/d7e3067c923598b7fdfc1d7e4601e6d2.jpg)
16 березня 2021 року згідно плану роботи Болехівського міського методичного центру відбувся онлайн-семінар на тему: «Практики та підходи до дистанційного навчання в початковій школі», де вчителі початкових класів Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст поділилися власним досвідом роботи з учнями під час карантину.
Дубів Ольга Михайлівна, вчитель 1 класу на уроці «Весняна мозаїка» з предмету «Я досліджую світ» підготувала і провела майстер-клас «Підсніжники», продемонструвавши колегам техніку малювання на кольоровому картоні гуашевими фарбами.
Васютин Галина Василівна, вчитель 2 класу на уроці української мови познайомила учасників заходу з дистанційними формами роботи під час вивчення теми «Слова – назви дій».
Михайлів Марія Василівна , вчитель 3 класу показала фрагмент уроку з математики «Закріплення знань, умінь і навичок з теми «Час».
Кузів Віталія Богданівна, вчитель 4 класу через гру-онлайн «Так.Ні.» цікаво провела заняття з природознавства «Україна на карті світу».
![](https://picua.org/images/2021/03/19/5324dc1de0e0d24debb77ca00701af12.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/03/19/7345d74832b039e3dbd89201f95f5273.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/03/19/9d9c127272e77eea7d2fee58ee5d52a5.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/03/19/14c2bbc0fffe77762d9ad88a78eeea79.jpg) |