Дистанційне навчання – це один з викликів карантину, який потребує віддачі та опанування нових знань. Воно викликало певні складнощі для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, здобувачів освіти та батьків. В зв’язку з продовженням загальнонаціонального карантину навчальний рік може завершитися дистанційно. Саме тому всім учасникам освітнього процесу слід адаптуватися до дистанційного навчання.
Згідно плану роботи ММЦ 27-28 жовтня 2020 року на базі Болехівського ліцею №1 «Академічний» проведено майстер-класи з заступниками директорів з навчально-виховної роботи, вчителями інформатики та вчителями-предметниками. Під час роботи дано детальне роз’яснення щодо використання платформ «Zoom» і «Google Classroom». Павло Михайлович, Леся Іванівна та методисти міського методичного центру дали розгорнуті відповіді на запитання учасників майстер-класу, Присутні учасники зможуть допомогти вчителям у своїх закладах з використанням платформ «Zoom» і «Google Classroom».
Готові відповідати на ваші запитання. Бажаємо плідної праці.
![57d84be1d8e072b5ba3b6b3b0e2afb79.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/57d84be1d8e072b5ba3b6b3b0e2afb79.md.jpg)
![3fd712a5f02be225c8bb110dd32a654b.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/3fd712a5f02be225c8bb110dd32a654b.md.jpg)
![d6dd904e65dd8cbe36cb728d41734fe4.md.jpg](https://picua.org/images/2020/10/28/d6dd904e65dd8cbe36cb728d41734fe4.md.jpg)
|