День дошкілля в дошкільному навчальному закладі «Зірочка»
В дошкільному навчальному закладі «Зірочка» в переддень свята «Дня дошкілля» відбулось музично-спортивне свято «Дитинства пора золота». В святі прийняли участь діти всіх вікових груп.
Казковий персонаж Котик запросив всіх малят до участі у святі, до пісні та до веселих змагань. Привітав всіх присутніх з приходом золотої осені та з днем дошкілля.
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2016/10/e42c0c6817aa415d197ccca5c0287067.jpg)
Вихователь Мазур Ліда Іванівна провела з кожною віковою групою конкурси, загадки. Дітками були розказані вірші про осінь, про щасливе дитинство.
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2016/10/5b6b00c9e6f07602089536c814445ac6.jpg)
Фізичний інструктор Стасів Оксана Богданівна провела веселі спортивні змагання – перетягування канату, естафету «Хто швидше», а також флешмоб за участі дітей старших груп.
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2016/10/3e98265b8a6b9007edef1ed1b25ae029.jpg)
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2016/10/a5c85df8fb49b09e7ee332eafa2fd3e2.jpg)
З уст малят звучала козацька забавна пісня «Ми веселі козачата».
Свято закінчилось загальним хороводом і солодким частуванням.
![](http://s8.hostingkartinok.com/uploads/images/2016/10/c9ae2932c27b3c7c6637a6bef0a0c780.jpg) |