Чемпіонат України (Західна зона) з греко - римської боротьби
![](https://picua.org/images/2021/03/03/4828a46d1f001befdfa18acff57c9c92.jpg)
25-27 лютого в м. Ужгород відбувся Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби серед кадетів 2004-2005 р.н. В даних змаганнях брали участь спортсмени з Рівненської обл. , Тернопільської обл., Вінницької обл., Львівської обл., Волинської обл., Закарпатської обл., Івано-Франківської обл.,
В результаті конкурентної боротьби вихованці Болехівської ДЮСШ посіли такі місця:
Кидик Олег 48кг.
II місце (ПЛГК м. Болехів)
Івасів Андрій 55кг.
I місце (БЛІСП м. Березно)
Карачевський Владислав 51 кг.
V місце (ЗОШ 2)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) ![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) ВІТАЄМО![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) ![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) ![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![](https://picua.org/images/2021/03/04/3a8f6e1b952105a970b53d760621d699.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/03/04/344c8705e84c7f590460fc25992c5305.jpg)
![](https://picua.org/images/2021/03/04/2298bb8463e6a61b04f6ef8c68fe4bd7.jpg)
|